Gdzie smacznie zjeść w Krakowie? Czyli Krakowskie lokale gastronomiczne, na każdą kieszeń.

Nieżalenie od miejsca, do którego planujemy się wybrać, warto zrobić pewne rozeznanie. Pod lupę, nie tylko warto wziąć atrakcje turystyczne czy hotele, ale również restauracje oraz bary, w których serwowane jest smaczne oraz świeże jedzenie, a już najlepiej, jeśli ceny nie są wygórowane.
Kraków, jako Europejska Stolica Kultury, stanęła na wysokości zadania i turystów zachęca smacznymi daniami.

Gdzie smacznie zjeść w Krakowie?

Choć krakowskich restauracji jest sporo, a każda stara się serwować inne, pyszne dania, są miejsca, które zasługują na szczególną uwagę.
Jeśli chcemy zjeść smaczną, świeżą pizze, to koniecznie warto wybrać się do Pizza loft. Ta restauracja, cieszy się dobrą opinią, a serwowane w niej dania, są mięsne, jak i wegańskie, dzięki czemu każdy znajdzie apetyczny kąsek.
W przypadku kuchni Vegetariańskiej, króluje restauracja Vegano, serwująca posiłki vegetariańskie, w tym bezglutenowe oraz restauracja Vegab,serwująca zdrowe fast foody. W obie restauracje są tanie i smaczne, w dodatku uznawane są za miejsca przyjazne.
Nie przepadasz tylko za warzywami? Nic nie szkodzi! Restauracja GOGO BURGER to miejsce idealne dla osób, które kochają smaczne burgery. Spróbować możemy tu również krążki cebulowe oraz pieczone bataty.

Kiełbaski pod halą targową, to kolejna smaczna propozycja dla miłośników mięsa. Zjemy tu pyszne i świeże kiełbaski grillowane. Porcje są duże, a ceny niskie, co przekłada się na dużą kolejkę. Miejsce idealne dla turystów, którzy chcą zjeść w drodze, by nie tracić czasu poświęconego na zwiedzanie miasta.
Wawelskie Bistro – Spółdzielnia Socjalna Równość to bistro, w którym zjemy smaczne, domowe obiady. W karcie znajdują się rozmaite zupy, drugie dania, a nawet pyszny deser. Miejsce uznawane jest za przyjazne, schludne, smaczne i tanie. Będąc w pobliżu restauracji, warto zatrzymać się na smaczny posiłek.
To już wszystkie propozycje lokali gastronomicznych w Krakowie, które cieszą się dużym uznaniem mieszkańców, jak i turystów. Warto zapamiętać ich nazwy, i skorzystać z ich usług będąc w Krakowie.