Krakowski Park Wodny: Rozrywka i relaks dla całej rodziny

Krakowski Park Wodny – miejsce nie tylko dla miłośników sportów wodnych i rodzin z małymi dziećmi. To idealne miejsce do relaksu i zabawy, które oferuje mnóstwo atrakcji dla każdego.

Bezpieczeństwo nad wodą

W Krakowskim Parku Wodnym bezpieczeństwo nad wodą jest priorytetem numer jeden. Na terenie parku znajdują się m.in. baseny z różnymi głębokościami, zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, wodospad, gejzery, jacuzzi oraz brodziki dla najmłodszych. Czy to woda słodka czy słona, każdy znajdzie coś dla siebie.

Atrakcje dla najmłodszych

Najmłodsi goście mają zapewnioną wyjątkową atrakcję, jaką jest kolorowy plac zabaw wodny, w którym dzieci mogą się swobodnie bawić w specjalnie wydzielonej strefie, pod okiem wykwalifikowanego ratownika. Aby zapewnić jeszcze więcej beztroskiej zabawy, w parku organizowane są także specjalne animacje dla dzieci, takie jak konkursy, zabawy z wodą, malowanie twarzy i wiele innych.

Relaks dla dorosłych

Krakowski Park Wodny to również miejsce, gdzie dorośli mogą wypocząć i zrelaksować się w saunie lub w jacuzzi. W parku znajdują się trzy sauny o różnej temperaturze, które umożliwiają odpoczynek i regenerację. Po wizycie w saunie polecamy skorzystać z jacuzzi, aby zrelaksować mięśnie i poczuć się lekko.

Miejsce dla aktywnych

Krakowski Park Wodny to również miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek. Na terenie parku jest dużo miejsca do wykonania ćwiczeń na świeżym powietrzu, a także znakomicie wyposażona siłownia, gdzie można skorzystać z różnych maszyn. Poza tym, w parku jest dużo atrakcji związanych z wodą, takich jak baseny olimpijskie, zjeżdżalnie i inne.

Catering na miejscu

W Krakowskim Parku Wodnym nie trzeba martwić się o jedzenie i picie. Na terenie parku znajduje się wiele punktów gastronomicznych, które oferują różnorodne i pyszne posiłki oraz napoje. Dzięki temu można zatroszczyć się o regenerację organizmu, a także zregenerować siły w trakcie dnia pełnego wrażeń i zabawy.