Dento Centrum – nowoczesny gabinet stomatologiczny w sercu Krakowa

Usługi stomatologiczne powinny być dostosowane do współczesnych realiów oraz wykorzystywać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stomatologii. Doskonale wie o tym Dento Centrum – nowoczesna klinika dentystyczna z Krakowa, której głównym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb współczesnych, wymagających pacjentów. Dento Centrum korzysta z najnowocześniejszego, aktualnie dostępnego w gabinetach sprzętu, posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz oferuje szeroki zakres usług z dziedziny nowoczesnej stomatologii.

Oferta kliniki Dento Centrum

Dento Centrum oferuje wszystkie najważniejsze usługi z zakresu stomatologii. W jej portfolio znajdują się zarówno standardowe usługi dentystyczne, w tym leczenie zwykłe i kanałowe, przeglądy stomatologiczne oraz zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny zębów. Oprócz tego, klinika posiada w swojej ofercie także zabiegi z dziedziny implantologii, periodontologii, stomatologii estetycznej oraz chirurgii stomatologicznej. Gabinet jest ponadto wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, co pozwala na wykonanie na miejscu wszystkich niezbędnych przed rozpoczęciem leczenia badań.

Każdy gabinet jest wyposażony w nowoczesne, wygodne fotele zabiegowe, które zwiększają komfort pacjentów podczas wykonywania zabiegów. Klinika posiada także świetnej jakości aparaturę diagnostyczną, za pomocą której wykonuje zdjęcia RTG pantomograficzne, cefalometryczne oraz punktowe w technice cyfrowej. Do zabiegów z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej i periodontologii wykorzystywane są zaawansowane technologicznie urządzenia, które zapewniają osiągniecie najlepszych efektów leczenia. Dento Centrum przywiązuje także ogromną wagę do komfortu i bezpieczeństwa swoich pacjentów – korzysta z wysokiej klasy urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji sprzętu medycznego oraz gwarantuje każdemu pacjentowi dostęp do najnowszych środków znieczulających o wysokiej skuteczności działania i poziomie bezpieczeństwa.

Zabiegi dentystyczne bez bólu w klinice Dento Centrum

Krakowska klinika Dento Centrum szczególną wagę przywiązuje do komfortu i poczucia bezpieczeństwa swoich pacjentów. Doskonale zdaje sobie sprawę, że dla wielu z nich wizyta w gabinecie stomatologicznym wiąże się ze stresem i obawą przed bólem. Specjaliści z Dento Centrum skutecznie udowadniają, że nowoczesne zabiegi dentystyczne mogą być przeprowadzane bez bólu i dyskomfortu. Korzystając z oferty kliniki każdy pacjent uzyskuje dostęp do bezpiecznych środków znieczulających o potwierdzonej naukowo skuteczności działania.

Pacjenci Dento Centrum mogą skorzystać w oferowanego w klinice znieczulenia miejscowego lub leczenia w sedoanalgezji. Ta druga metoda jest szczególnie doceniana przez małych pacjentów oraz osoby dorosłe, dla których wizyty dentystyczne wiążą się ze sporym stresem – podczas zabiegu pacjent przebywa w stanie przyjemnego rozluźnienia i uspokojenia, co pozwala na przeprowadzenie leczenia bez stresu i niepokoju. Lekarze w razie potrzeby przepisują także dodatkowe leki znieczulające, które pacjent może bezpiecznie stosować po wyjściu do domu i tym samym zadbać o swoje samopoczucie po opuszczeniu gabinetu.